Hizmetlerimiz

Kamera Güvenlik Sistemleri

Ottoman Bilişim olarak gücümüzü referanslarımızdan alıyor, genç ve dinamik kadromuzla birlikte enerjik çalışma prensibi temeli üzerinde hizmet sağlıyoruz.

Hemen Arayın İletişim

Biz Sizi Arayalım

  Kamera Güvenlik Sistemleri

  Güvenlik sektörünün öneminin her geçen gün gittikçe arttığı günümüzde insanlar bu konuda önlemler almakta. Bu önlemlerin en başında hiç şüphesiz kamera güvenlik sistemleri gelmekte. Hayatlarının her anında evinde veya işyerinde olamayan insanlar güvenliklerini sağlamak amacıyla kamera sistemleri kullanmakta.

  Son zamanlarda artan hırsızlıkların ve hırsızların denediği farklı metotlar ile alarm sistemi kullansa dahi o bile yetersiz kalabilmektedir. Tatil zamanlarında, iş gezilerinde kısacası her türlü seyahat durumlarında ev ve işyerinizden uzak kalma durumlarınızda gözünüz arkada kalmasın diye kamera güvenliği sağlamanız önemli olmaktadır.

  İsteğiniz veya ihtiyacınıza göre kişiselleştirebildiğimiz gece görüş desteği, lens seçenekleri ve yüksek çözünürlüklü megapiksel seçenekleri ile ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

  Kamera sistemleri firmaları sürekli olarak geliştirdikleri kamera sistemleri bilinen adıyla CCTV günümüzde teknoloji anlamında oldukça mesafe kaydetmiştir.

  CCTV kamera sistemleri başlıca Analog kamera sistemi, HDCI kamera sistemi, HDTVI kamera sistemi, AHD kamera sistemi ve IP kamera sistemi olarak çeşitlenmektedir.

  Ottoman Bilişim olarak önerdiğimiz cctv kamera sistemi tipi ip kamera sistemidir. Çözünürlükleri daha yüksek ve görüntü kaydı daha kaliteli olmaktadır. Günümüzde son yıllarda en çok kullanılan kamera sistemi tipidir. 

  Kamera sistemi kayıt cihazları da seçtiğiniz CCTV sisteme göre değişiklik göstermektedir.

  Analog Kayıt Cihazları (DVR)

  Analog ve AHD kamera sistemlerinde kullanılabilen kayıt cihazlarıdır. İstenilen ve kullanılmak istenen kayıt süresine göre içindeki güvenlik diski değişiklik gösterebilmektedir.

  Örneğin: 4 analog kamera kullanılan 1 TB güvenlik diski 20 gün kayıt yapabiliyorsa. (Bu artabilir veya azalabilir.) Aynı tip analog kamera sayısını 6’ya çıkarmanız durumunda yine 1 TB disk kullanılacaksa 14 gün kayıt alabilirsiniz gibi düşünebilirsiniz. Yani kamera sayısının artması durumunda disk aynı kalırsa kayıt süresi düşmektedir.

  Tavsiye etmiş olduğumuz kayıt süresi 14 gün olup; bu kayıt süresinin sizin isteğinize göre azaltılıp arttırılabileceğini de göz önünde bulundurmalısınız.

  Dijital Kayıt Cihazları (NVR)

  NVR olarak da bilinmektedirler; İP kamera sistemlerinde kullanılmaktadırlar. Analog kayıt cihazlarında olduğu gibi istenilen kayıt süresine göre içerisinde kullanılan disk çeşitlilik gösterilebilir.

  Firma prensibi olarak daha düşük maliyetli olan ama güvenlik diski olmadığı için sürekli arızalar yaşatan normal hard diskleri kullanmıyor; yerine daha kaliteli ve sorunsuz olan güvenlik disklerini kullanmaktayız. 

  Kamera Montajı

  Kamera montajında ​​dış mekanlarda uygulanacak kamera direkleri ekstra görüş açısı sağlar.

  Kamera direkleri için gerekli olan direğin montajı yapılıp kablolama sistemi sorunu yaratmayacak ve görüntü kirliliği olmayacak şekilde kablo kanalları ile yapılmalıdır. Bu sisteminiz ufak kablo problemlerinde arıza göstermemesi ve dış mekana bakan kamera alanlarında görüntü kirliliği yaratmamak içindir.

  Kullanılan malzemeler de ücretsiz keşfimizden sonra verdiğimiz fiyat tekliflerinin içinde olmuş olup; kesinlikle fiyat teklifinde verilen malzeme miktarından az kullanmamaya dikkat gösterdiğimizi de hatırlatmak isteriz.

  Kamera sistemi altyapısında kullandığımız kablo ve diğer tüm malzemeler 1.sınıf kalitede olup; kaliteden ödün vermediğimizi de bilmenizi isteriz. 

  IP Kamera Sistemleri

  IP Kamera başlıca ürün tipleri aşağıdakilerdir. Bunlar değişiklik ve çeşitlilik gösterebilmektedir. Sizlerin de kamera tiplerini görmeniz adına görseller paylaştık. 

  bullet kamera görseli

  Bullet IP Kamera

  dome kamera görseli

  Dome IP Kamera

  box kamera görseli

  Box IP Kamera

  termal kamera görseli

  Termal IP Kamera

  pzt kamera görseli

  PZT IP Kamera

  cube kamera görseli

  Cube IP Kamera

  Dünyaca ünlü cctv güvenlik ürünleri markası olan DAHUA TECHNOLOGY ürünlerini kullanıyor ve tavsiye ediyoruz.

  dahua logosu iş ortağımız

  SİZ DE HİZMETLERİMİZDEN YARARLANMAK İSTİYORSANIZ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN...

  İletişim

  HİZMET GALERİSİ

  ottoman bilişim kamera ve güvenlik sistemleri logosu beyaz

  15 yılı aşkın bulunduğumuz bu sektörde bizi Ottoman Bilişim yapan referanslarımız.

  Siz de onlardan biri olmak ister misiniz?

  Tüm Referanslarımız
  ünika kablo logosu referanslarımız
  konika kağıt bobin ambalaj san. tic. ltd. şti. logosu referanslarımız
  emek prefabrik logosu referanslarımız
  akateks logosu referanslarımız
  net plastik logosu referanslarımız
  kent fiesta logosu referanslarımız